Iskolánk · Dolgozóink

Tantestület
Név Beosztás Évf. Évf. Tantárgy
Mészáros István Igazgató     történelem
Bozsolikné Tóth Ildikó igazgató-helyettes     matematika
Simonits Norbert igazgató-helyettes     történelem, hon- és népismeret
Antal Tibor       testnevelés
Balog Mónika   6.b   történelem, magyar irodalom és nyelvtan
Bátki Erika       vizuális kultúra
Bozsó Rita     3.a  
Czuppon Tibor       angol
Fekete Ildikó Katalin   5.a   természettudomány, technika és tervezés, biológia
Fodor Jánosné       természettudomány, földrajz
Gaszner Ferencné   2.b    
Gombár Gabriella Judit   1.c    
Gráma Jánosné   8.c   matematika, informatika
Györi Edina     4.ac  
Halasi Henrietta     2.b  
Herendi Lívia   2.c    
Hofszang Petra     3.b  
Huba Csongor       ének-zene, vizuális kultúra
Jánosi Klaudia   6.a   testnevelés
Káldiné Apaczeller Veronika       német nyelv
Kammermann Szandra     2.c  
Katona Ildikó   4.a    
Király Attila     4.ab magyar nyelv és irodalom
Kiss Renáta     1.a  
Kocsisné Tóbi Zsuzsanna   1.a    
Kubik-Wild Ágnes     2.a  
Lévai Nóra     1.b  
Lukácsné Maczkó Mariann Júlia   3.a    
Matusné Nagy Etelka   4.b    
Mayer Éva   1.b    
Nagyné Fekete Tünde   7.b   matematika
Pestiné Kunos Boglárka   7.a   magyar nyelv és irodalom, ének-zene
Rácz Erika   8.b   informatika, fizika, technológia és tervezés
Simonné Ambrus Anita   2.a    
Storczné Sebestyén Szilvia   4.c    
Straubinger Szilvia   5.b   testnevelés
Váncsáné Kolbert Klára   3.b    
Wittendorfer Ildikó     1.c  
Zeyerné Hermann Henriette   6.c   német nyelv, német hon-és népismeret
         
Fejlesztőpedagógusok        
Dr. Kerényiné Dudás Júlia fejlesztő pedagógus      
Solymosi Krisztina gyógypedagógus      
         
Óraadók        
Komonyi Orbán       kémia
Vörös-Balázs Bella       angol
         
Művészetoktatás        
Francsics Ildikó Anikó tagintézmény-vezető      
Hitter Zsolt        
Papp-Csővári Dóra Viktória        
Horváth Katalin        
Kiss Kata Diána        
Kolozsvári Gábor        
Lozsányi Tamás Mihály        
Bánfi Petra        
Orbán István        
         
Pörbölyi telephely        
Busáné Jordán Judit   1-2 évf.    
Gorgyejevné Lambert Anna        
Göblné Tóth Andrea        
Kovácsné Troják Katalin   3-4. évf.    
Szabó-Koczkás Anett Technikai/takarító      
         
         
Technikai dolgozók        
Boda Boglárka NOKS/iskolatitkár      
Füstös József Technikai/portás      
Lippert Ferncné Technikai/portás      
Gyóniné Simon Andrea NOKS/iskolatitkár      
Kocsis Alíz NOKS/Ped.asszisztens    

 

Mészáros Antal Technikai/karbantartó      
Valentinyi János NOKS/könyvtáros